blayen.sf.cz


BLAyEn Zdravím a vítám tu všechny zvědavce kteří sem zabloudili! :) Nick [BLAyEn] používám už od počátku internetu v republice takže všichni ostatní "blayeni" (pokud jsou) jsou jenom opičáci! ;-P Další nicky pod kterými mě můžete znát třeba z online her jsou "BLAyEnn" nebo "BLAyEnCZ". Pokud po mě něco chcete pište vždy na blayen(O)volny.cz, je to v podstatě jedinej způsob jak mě zkontaktovat ;-)

NOVINKY/HISTORIE:

Poslední AKTUALIZACE SEZNAMU proběhla: 02.07.18 ALE NENÍ V GALERII, MOMENTÁLNĚ JE TŘEBA SI O AKTUÁLNÍ SEZNAM NAPSAT EMAILEM!

11.01.13Aktualizace fotogalerie (sekce "já" :)
05.06.11Aktualizace fotogalerie (přidán i seznam hudby).
15.05.11Aktualizace veřejné časti tohoto webu (přidána "historie" a odkazy na některé moje profily na dalších webech) a velká aktualizace fotogalerie (sekcí "okolí", "moje doupě", "strat", "stavba reprosoustav", "Elektronika", "Amiga", ...)
23.01.10Dokončení a spuštění provizorní verze veřejné části tohoto webu pod adresou "blayen.sf.cz".
10.02.10Aktualizace fotogalerie (sekce "moje doupě").
12.07.09Aktualizace fotogalerie (sekcí "já", "strat", "stavba reprosoustav", "screenshoty z amigy").

Moje fotogalerie - zde lze například shlédnout některé fota mého doupěte, vozu, velké sbírky filmů, screenshotů z amigy a dalších blbin co jsem fotil ;) Tato sekce je ovšem přístupná pouze známým a příbuzným!GALERIE
AmiGanSAmiGanS - web jedné skupiny Amiga demoscény jíž jsem členem. Především pro ty kteří používají nebo používali Amigu a demoscéna jim něco říká.
Můj profil na fóru Amiga portálu - opět především pro ty co mají nebo měli Amigu.Amiga Portal
CSFDMůj profil v Česko-Slovenské filmové databázi - Osobně filmy miluju, hlavně sci-fi, kdo je na tom podobně může navštívit i můj profil v největší české databázi filmů.
Můj profil na fóru HDMagu - fórum o filmech, projektorech, audiu a v podstatě o všem co souvisí s HD (vysokým rozlišením :) (díky adminovi ovšem pouze pro registrované).forum HDMag
Chrysler clubMůj profil v Chrysler clubu - web a fórum zabývající se výhradně vozy značky Chrysler. Já osobně je mám rád pro jejich pohodlí a neokoukaný design.
Můj profil na Aukru - kdo by neznal největší český aukční server :) Tady se můžete třeba podívat zdali tam zrovna něco neprodávám...Aukro
FacebookMůj profil na Fuckbugu - ano, zajisté i já jsem na Facebooku. I když né z vlastní touhy, moc tam nechodím, podle mě je to web pro lidi co nemají co dělat :) Ale některé lidi moje absence na FB značně udivovala takže...


AmiGanS !BLAyEn design! Created with Amiga!