Apache Havoc
Strhující simulátor! AH 64 nebo Mi – 28? Stačí si vybrat.


Bitevní vrtulníky disponují ohromným bojovým potenciálem. Jsou vybaveny nejmodernější elektronikou a účinnými zbraněmi, které posádkám usnadňují úspěšně plnit různé mise na všech světových bojištích a za všech podmínek. Na tomto prestižním postavení má velkou zásluhu i legendární stroj AH – 64 Apache americké výroby - noční můra iráckých tankistů. Ve vrtulníkovém simulátoru Apache Havoc od firmy Razorworks si můžete vyzkoušet jeho ničivou sílu, bleskovou rychlost i ohromnou variabilitu přímo uprostřed bojových akcí. To je však jen polovina možností, kterou vám hra Apache Havoc nabízí! Tu druhou tvoří simulátor ruského protivníka AH 64, dodnes obávaného Mi – 28 Havoc.

Dva plnohodnotné simulátory za cenu jednoho! A to jen speciálně v edici Nejlepší hry pouze za 150 Kč! Hra Apache Havoc vás uchvátí neuvěřitelně propracovanou akcelerovanou 3D grafikou, kdy při průletu těsně nad střechami domků v indočínské džungli vám budou vstávat hrůzou vlasy na hlavě. A nejen tam! Úžasně detailně zpracovaná bojová technika i terén a stavby přesně navodí atmosféru reálného bojiště. Ohlušující rachot kanónu a svistot naváděných raket nenechá nikoho na pochybách, že i po zvukové stránce je Apache Havoc vynikajícím dílem. Rozdílná charakteristika obou strojů vám dovolí udělat si vlastní názor na to, který z vrtulníků je účinnější smrtící zbraň. Dokonalá realističnost misí vás ani moment nenechá na pochybách, že jejich úspěšné splnění závisí pouze na vás. Moře světelných a kouřových efektů či výbuchů vygraduje atmosféru na maximum. Zábava je zaručena vysokým stupněm hratelnosti, kterým tato hra disponuje. Podpora multiplayeru je samozřejmostí - vyzvěte svoje přátele na vrtulníkový souboj. Apache Havoc totiž právě přistává.

Minimum: Pentium 233, 32 MB RAM, 4rychlostní CD-ROM, 3D akcelerátor, 500 MB harddisk, zvuková karta, DirectX 6.0, Windows 95/98
Hodnocení hry: Level 7/10, Score 8/10, Games Domain GREAT, PC ZONE 94 %
Původní cena hry: 1.490 Kč
© 1998 Razorworks Ltd. Empire Interactive is a registered trademark of Entertainment International (UK) Ltd. All rights reserved.

Odkazy v češtině:
http://www.gamenet.cz/clanek.php3?CLid=72 - recenze
http://www.vltava.cz/cdrom/search/simple.asp?hledej=apache+havoc - zde si můžete ověřit, že jsme suverénně nejlevnější!

Odkazy v angličtině:
http://www.gamesdomain.com/demos/demo/aphavoc-11.html - demo (62,9 MB)
http://www.gamesdomain.com/gdreview/zones/reviews/pc/feb99/apha.html - recenze
http://www.gamesdomain.com/gdreview/zones/reviews/pc/may99/ah.html - recenze
http://www.empire-us.com/gameszone_content/apachehavoc/features.html - další informace a screenshoty
http://www.geocities.com/Hollywood/2307/photos.html - fotografie skutečných vrtulníků
http://www.voodoo.cz/ah64 - přehled vrtulníků


Copyright @ Martin Ludvík, 2001. Tel.: 02 / 22 24 75 31. Objednávky přes mobil včetně SMS: Eurotel 0607 / 660 752, Paegas 0732 / 846 063, Oskar 0776 / 008 270. Adresa: vydavatelství Martin Ludvík, přihrádka 414, 111 21 Praha 1. Objednávky: excal@mbox.vol.cz Redakce: excal.cz@volny.cz On-lina: www.excal.cz