Ivan's Black Page


co tu?
treba cerny humor ne?
az me neco napadne, tak potom mozna, uvidime.
(vtipy)

jeden ze zivota:
potkaji se dve kamosky:
1. : jano co to mas na hlave?
j. : ostrihana.
1. : ty si debil.
j. : ja vim.
...
co dodat?
jedine chapavy usmev :)

po.9.6.97 new:
neco o hardware:
bavi se dva:
jak se dari?
ale, koupil 'sem pamet
to je dobre ne?
ja ji koupil po zdrazeni
aha
koupil 'sem 16 mb
hm
za cenu 8 mb
hm
druhy den ji slevnili
hm
o 10,- kc

ne 23 5 09:
Dotaz na rádio Jerevan.
"Co bylo dřív? Vejce nebo slepice?"
"Jo, dřív bylo všechno."

opiska [18:59]: Hledá se tchýně, kdo jí najde, dostane přes držku.
12.11 22:52:23 # isaac : Novým trenérem Sparty bude sbormistr Kulínský, který hráče konečně naučí, jak vniknout do šestnáctky.
Přijde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní: Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí vás!" Ježíš nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán. Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš: Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!" Dotkne se slepého, slepý vyskočí... Já vidím!" Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!" Otočí se k cikánovi a ten na něho: "Na mě nesahej, ty pičo, já mám invalidní důchod!"
Vzhledem ke stoupajícím cenám brambor a uhlí budu za zlobení a podobné delikty letos dávat rovnou přes držku. Mikuláš.
Kdo nezná minulost, opakuje její chyby.
Milujeme ty, co nas odmitaji a odmitame ty, kteri nas miluji.
Nově jmenovaný ředitel sedí ve své kanceláři, přehrabuje se papíry na stole, když v tom někdo zaklepe na dveře. Ředitel chce udělat dojem, zvedne sluchátko, pak řekne dále, načež vstoupí borec v montérkách, ředitel přikryje dlani sluchátko a řekne mu moment, potom do sluchátka říká: "Spolehněte se pane ministře, všechno je zařízené, kdyby byly nějaké problémy, tak zavolejte." Položí telefon a říká: "Vy byste potřeboval co?" A borec v klidu: "Já jsem Vám přišel zapojit telefon."
Přijde za otcem pětiletý synáček a ptá se, co je to politika. "Jak bych ti to vysvětlil", přemýšlí otec. "Podívej se, to je jako u nás doma: Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka, to je vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná, to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťovaná. Ty sám jsi lid. Pro tebe to všechno všichni děláme. A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. Rozumíš tomu? Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou". V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal. Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí jenom maminka a nejde probudit. Chlapec jde tedy do pokoje služky. A tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. Ani jden si malé postavičky nevšimne. Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne. Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout. Ráno se ho tatínek ptá: "tak už víš, co je to ta politika?" A chlapec smutně odpoví: "Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera". "A jak, prosím tě?" "No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách".
Jde Bůh a nese pytel s debilama. Najednou zakopne a debilové se vysypou. Bůh se naštve a říká: "No nic, sbírat je nebudu, poslanecká sněmovna bude prostě tady"
Jde farář ulicí a šlápne do hovna. Bože, hovno! Sakra, já jsem řekl hovno. Kurva, já řekl sakra. Do piči, já řekl kurva. Do prdele, já to mrdám, stejně jsem nikdy nechtěl bejt farářem.
Dva náctiletí si vypráví zážitky ze silvestrovské noci. Dědeček měl pravdu, když mi říkal, že do toho erotického klubu nemám chodit, že tam uvidím věci, které bych neměl vidět. Nepovídej a cos tam, prosim tě, viděl? Dědečka.
Všechno má určenou chvíli a veškeré dění pod nebem svůj čas:Je čas rození i čas umírání, čas sázet i čas trhat; je čas zabíjet i čas léčit, čas bořit i čas budovat; je čas plakat i čas smát se, čas truchlit i čas poskakovat; je čas kameny rozhazovat i čas kameny sbírat, čas objímat i čas objímání zanechat; Je čas hledat i čas ztrácet, čas opatrovat i čas odhazovat; je čas roztrhávat i čas sešívat, čas mlčet i čas mluvit; je čas milovat i čas nenávidět, čas boje i čas pokoje (Kazatel 3,1-8). http://www.katyd.cz/index.php?cmd=page&type=17&action=1&node_id=5432
Ranní e-mail "Ahoj, Míšo! Poslední dobou jsem děsně zapomnětlivý, zvlášť když piji. Včera na mejdanu jsem se Tě ptal, jestli bys nejela se mnou na chatu na víkend, ale zapomněl jsem, jestli jsi řekla ano nebo ne." A odpověď: "Ahoj Milane. Taky hrozně zapomínam. Pamatuji si, že jsem včera někoho poslala do prdele, ale ráno jsem si nepamatovala, koho. Dík, že jsi se ozval."
MASH 4077: (Je třeba ošetřit koně.) Hawkeye: Víš něco o koních? B.J.: Jednou jsem šlápl do hnoje. Hawkeye: Tak velíš.
Pedofil je na narozeninove party u znamych a pta se hostitelky: "Nemohl bych si skocit na malou?"
Vyzkum prokazal,ze je mozne zeny vzrusovat ruznymi mechanickymi hrackami ...... Jako nejvhodnejsi se prozatim jevi Porsche 911.
Prijdu domu skocim na svou starou(rozvrzanou postel),podivam se jestli mi stoji(auto pred barakem),pak si pohonim(andulky v kleci)a nakonec vystrikam (mouchu biolitem)
Sedí si tak hroch v bahně, prdí do vody a počítá bublinky. Přijde k němu druhý hroch a povídá: "Pojď se mnou zašlapovat žáby!" "Jsi se zbláznil, ne? To mám všeho nechat a jít dělat nějaké kraviny?"
apel ministra zdravotnictvi: obcane vyzyvam vas: predchazejte chorobam, skonejte vcas. - jana schlossarkova - radio cas.
Dávám Bolševikovi rok, maximálně dva. - pelisky.
Hezká slečna Zuzi sedí napjatě u kartářky. "Do vašeho života se blíží mladý muž. Má pěkné modré oči, málo vlasů a čtyři kila dvacet."
back to welcome page - zpet na uvitaci stranku
go to yellow page - zluta stranka
go to green page - zelena stranka
go to red page - cervena stranka

windows version: ms windows 95
hotdog version: 1.0021
modified: 4. April 1996

iv.c.
(c)
2006 - 2009