oddil stolniho tenisu tj hlucin
herna: severni 33 okd
3 stoly

--1 1 99--
tomas vicha
josef hlavac
-- --
9 1 00 ne 8.00 bolatice
3 2 00 ct 17.00 opava
4 2 00 pa 17.00 bobrovniky
20 1 00 ct 17.00 hl.d-ddm kravare +
3 2 ct 17.00 opava
4 2 pa 17.00 bobrovniky
10 2 ct 18.00 hl.b-litultovice +
16 2 st 17.00 hl.d-bobrovniky 2:18 (1:9) +
kolodejova lucie +
drastik p drastik j kostka d (kotlar j) +
20 2 ne 8.00 hl.c-bobrovniky +
honus, guran david, vicha, kolodejova lucie ,20+
pavel kalvar, jakub jaborsky, petr czekaj, iv+
10.00 b+
24 2 ct 17.00 dolni benes.-hl.c konec sezony+
2 3 ct 17.00 katerinky-hl.d+
10 3 pa 18.00 hl.b-opava (dorost)?
16 3 ct hl.d konec sezony
9 4 ne 10.00 bobrovniky b - konec sezony
hl. b,c:
29.9.00 pa hl.b-s.hrabyne 18.00
kst r mokre lazce-hl.c 19.00
8.10. ne 8.00 hl.c?-s.dehylov a
13.10 pa 17.00 p.bobrovniky c-hl.c?
22.10
26 10 ct 17.00 hl.d-ddm kravare neprisli-zabloudili
27.10 pa 18.00 -kravare
28.10 so 18.00 kravare b-
5.11 ne 8.00 bobrovniky b-
9.11 ct 17.30 s.dehylov b-hl.c
-15,19,12 iv-weiss m x mikeskova r.+pech r. 1:2
kalvar+czekaj-
15,12 pech roman
15,6 mikeskova romana
10,3 polasek jiri
8,12 sebesta milan
10 11 pa 18.00 hl.b nehraje remiza domluveno 9:9
17.11 pa 18.00 s.koberice b-hl.c (volno)
12,8 0:2 halfar milan
10,9 svanova tatana
7,11 laburda ml josef
6,7 laburda st
16,7 iv-kalvar p. x laburda ml+laburda
weiss m.-jaborsky j.
---
8.30 m.lazce - okresni prebornik
stul c. 2:
0:2 17,11 spacek
0:2 8,16 kluk z s.dehylov
0:2 9,12 ?
stul c. 1:
pech tj sokol dehylov b
vecerek kravare?
4-hra
0:2 iv-vecerek x ?-?
-volno-
3.12 ne 8.00 bolatice c-
10.12 ne 8.00 hl.c-d.benesov c
-18,-5 billa jan ml
6,13 holecek jiri
-19(-9),17,16 valny jaroslav
-5,-5 vrba josef
3,16 iv+jaborsky.j.-billa+
czekaj p.+kalvar p.-
---dorost--
17.10. ut 16.30 d.benesov-hl.dorost x
26.10 17.00 -kravare x
7.11 ut 16.30 opava
13.11 po 17.00 s.dehylov
23.11 ct 17.00 -m.lazce
28.11 ut 17.00 s.katerinky
7.12 ct 17.00 -bolatice

16.12 so 9.00 vanocni turnaj
kacmar 0:2 ,
hruby a 0:2 ,-15
drastik p 0:2 -21,-15
kunovsky j 0:2 -12,-8
benicek 1:2 ,,-17

-- 2 1 01 --
hl.c:
14 1 01 9.00 koberice a-hl.c
36:1 18:0
manas-bremek x cigan-kostka 8 3
laburda fr.-hajny? x drastik p.-drastik j. 15 10
manas lad. -cigan i. 7 10
bremek rud. -kostka d. 14 15
laburda fr. -drastik p. 11 8
halfar milan -drastik j. 11 -19 15
bremek-cigan i. 9 5
11 7
20 21
6 9
laburda-cigan i. 13 12
18 15
6 6
10 4
halfar-cigan i. 11 8
15 10
4 14
10 11
28 1 ne 8.00 -dehylov b
bodu: 3:15 sad: 12:33
-2,-14 kubalek +cigan - chovanec +pech 0:2 -|
20 -14 -21 1:2 kalvar +jaborsky(j.vilc)-polasek+ sebesta
-15 -16 0:2 kubalek zranen kontumace-sebesta
11 -17 -17 1:2 kalvar-mikeskova
-15 -13 jaborsky(vilc)-pech
-7,-3 polasek jiri friendship antitopspin shi(F)t
13 -22 -13
-11 17 17
-11,-13 pech roman
16 -18 -16
8 -15 17
-9,-4 mikeskova romana
-9 -17
-14,-7 sebesta milan
11 -17 -19
13 -12 20
-14 -7
4 2 ne 8.00 -bobrovniky c
9:9 22:20
-13 19 -18 1:2 cigan +weiss-honus-dunaj
-20 11 5 kalvar+jaborsky(vilc)-maslonka+kolodejova
11 -16 -19 weiss michal- honus miroslav
10 20 kalvar pavel- dunaj mojmir
-20 -21 jaborsky jakub(vilc jarek)- kolodejova lucie
14 -18 -11 iv- maslonka ondrej trava
-13 22 10
13 -19 -17
-12 -16 kolodejova
13 14
-19 -14
-14 -18(15:4 vedl!) dunaj
10 12
7 12
-7 -6 honus
15 24
18 17
16 14
-volno-
18.2 ne 8.00 -koberice b (petr czekaj, kalvar p,baier o,cigan i(vilc j))
9:9 27:27 laburda josef st, laburda ml, kubin martin, leva daniel
23 2 01 pa 18.00 hl.b-bolatice b
24 2 01 so 17.00 hl.a-mokre lazce d 10:0
25.2 ne 8.00 -ttc bolatice c
5:13 12:27
kalvar p baier o (cigan i) czekaj p cigan i (vilc j)
kalvar-cigan x burdik-jarab 0:2
baier-czekaj x placek-rataj 1:2 -17 17 -16
kalvar p x placek michal 0:2
baier o x jarab marek 0:2 -10 -12
czekaj p x burdik vitezslav 0:2
cigan i x rataj jakub 0:2
baier o 12 -18 -18 placek 1:2
czekaj 2:0
cigan 0:2
kalvar 0:2
czekaj p 2:0
cigan 2:0
kalvar 0:2
baier -15 -13 rataj 0:2
cigan i 2:0
kalvar 2:0
baier -12 -11 burdik 0:2
czekaj 0:2
10.00-13.15 hl.a-sokol katerinky a 4:10
4.3 ne 8.00 -kst r mokre lazce f neprijeli 18:0
cigan(vilc)-kalvar
czekaj-weiss
kalvar p
czekaj p
cigan i
weiss m
so 10 3 17.00 ppa-bobrovniky
so 24 3 17.00 ppa-
ne 25 3 10.00 ppa-
koberice 8.00-9.00- 30,-
mikeskova romana, svanova tatana
ne 1 4 katerinky -8.00 40,- x
---
dorost: odveta:
16.1 ut 16.30 d.benesov-hl.dorost 8.2. ct 17.00
10:0 3:7
25.1 ct 17.00 -ddm kravare 12.2. po 17.00 prezuvky
5:5 12:10 kostka, drastik p, paskuda
2,5 2,5 0
30.1 ut 17.00 sokol.katerinky- 22.2. ct 17.00
10:0 4:6 1 1 2
2:1 p. drastik drastik j., (drastik p.), kostka d.
2:1 strilka jakub, celadnik, ribka jakub
2:1 d. kostka
2:1 bartusek (drastik j.)
---
pp.trenink.zaci |1mm|2ml|3ka|4hr|5ht|6dj|7dp|8kd|9iv|
1.michal musalek |x×x|0:2|2:0| : |3:2|0:2|0:2|0:2|0:2|
2.lukas musalek |2:0|x×x|2:0| : |3:0|0:2|0:2|0:2|1:3|
3.kotek adam |0:2|0:2| × | : | : |0:2| : | : |0:2|
4.hajducek roman dark.l | : | : | : | × | : | : | : | : | : |
5.hofrichter tomas |2:3|0:3| : | : | × | : | : | : |0:3|
────────────────────────────────────────────────────────────|
6.drastik j |2:0|2:0|2:0| : | : | × | : |2:0|1:3|
7.drastik p |2:0|2:0| : | : | : | : | × | : |3:1|
8.kostka d |2:0|2:0| : | : | : |0:2| : | × |3:0|
────────────────────────────────────────────────────────────|
9.iv |2:0|3:1|2:0| : |3:0|3:1|1:3|0:3| × |
╚════════════════════════════════════════════════════════════╝
musalek michal
1---------------\
musalek lukas +---\
2---------------/ |
kotek adam +---\
3---------------\ | |
hajducek roman +---/ |
4---------------/ |
hofrichter tomas +--\
5---------------\ | |
drastik jiri +---\ | |
6---------------/ | | |
drastik petr +---/ |
7---------------\ | +--
kostka daniel +---/ |
8---------------/ |
iv |
9--------------------------/
===
1-----------\
+--\
2-- |
+--\
3-- | |
+--/ |
4-- |
+--\
5-- | |
+--\ | |
6-- | | |
+--/ |
7-- | +--
+--/ |
8-- |
|
9--------------------/
===
svycar.system:
souper:|skore:|bodu:||s.|s.|b.||...
kolo: 1. ||2.
1. 2 |3:2 |1 ||
2. 1 |2:3 |0 ||
3. 4 |
4. 3 |
5. 6 |
6. 5 |
7. 8 |
8. 7 |
9. pre.|
---2001/2002---
"c:" okresni prebor 3 trida sk b
1.Kunovský Jan
2.Duda Otakar
3.Hrubý Alexandr
4.Cigan Ivan
5.Schreier Vítězslav
6.Czekaj Petr
7.Kostka Daniel
8.Draštík Petr
9.Draštík Jiří
pa 19 10 01 19.00 2-7 pp kst darkovice-tj hl."c" duda 4 kunovsky 3.5 schreier v. 0
hruby 3.5 7:11 kunovsky-hruby 1 kalvar michal pavel jilc
so 27 10 8.00 9.00 9.30-10.00 11.00 30/50,- ov-radvanice - op:skupiny po 4,
vyrazov., divize:vyrazov. na 2 porazky
ne 28 10 01 8.00 7-3 hl."c"-s.dehylov "b" 11:7 38:28
kunovsky-duda x choleva-pech 5,-10,8,7 3:1
cigan-kostka x hanak mikeskova -2,-8,-3 0:3 0 0
schreier vitezslav xcholeva petr 7,12,6 3:0 2
hruby aleander xmikeskova romana 8,8,7 3:0 2
duda otakar xhanak m. -9,4,-11,6,-5 2:3 2.5
kunovsky jan xpech roman 5,5,1 3:0 4.5
h.a.5,1,4 3:0
d.o.5,6,-7,10 3:1
k.j.12,-12,10,-12,11 3:2
s.v.-8,-8,-4 0:3
duda o.7,9,5 3:0
k.j.8,5,-14,6 3:1
s.v.-7,-6,7,-1 1:3
h.a.-10,-8,-8 0:3
kunovsky jan 2,4,2 3:0
s.v.-7,8,6,-8,9 3:2
h.a.6,-7,-8,-10 1:3
d.o.-8,-8,4,-8 1:3
ut 6 11 16.30 4-7 s.koberice "b"-hl."c" 9:9
kunovsky j.-hruby a.x lasak-
kostka d.-drastik j. x laburda j.ml.-laburda d.
kunovsky jan 3.5 b ? ?
hruby alex 2.5 b laburda dusan
cigan iv 1 b lasak -0,-?,-? 0:3
?,?,-,-,- 3:2
,,, 3:0
,,, 3:0
kostka dan. 2 b laburda josef ml.

ne 18 11 8.00 7-5 hl."c"-ttc bolatice "c"
volno 25 11 6-7 -hl."c"
ne 2 12 8.00 8-7 s.bobrovniky-hl."c"
ne 9 12 8.00 7-1 hl."c".-msa d.benesov "d"

---
potahy --25 12 00-- --22 9 01--
50,- (az 100,-) potah friendship p. blejchar tel.viz telefony.txt
250,- (palka) drevo - az 400,-
200,- potah cerveny sriver 2x400-650,-
c:500,-

2001/2002:
treninky:
dorost: pondeli, utery 16.15-19.00
"c": streda, patek 17.00-19.00
"b","a": streda, patek 18.00-20.00

zapasy:
dorost: utery, ctvrtek 17.00
c: nedele 8.00
b: patek 18.00
a: so 17.00, ne 10.00

"a":

benicek zdenek
smolka josef
kunovsky jan
kacmar jiri
kubin josef
kovarik jiri
zdrazila rudolf
hubatka

"b":

kunovsky jan
duda otakar
zdrazila rudolf
kacmar jiri
smolka josef
blejchar ivo

soupiska "c":

hruby alexandr
kubalek miroslav
schreier vitezslav
cigan ivan
drastik petr
drastik jiri
kostka daniel
czekaj petr
kunovsky jan
duda otakar

dorost:

drastik petr
drastik jiri
kostka daniel
musalek michal
musalek lukas

vanocni turnaj: sobota 22.12.2001 10.00

1.sk.:
1.benicek k
2.schreier
3.cigan
4.kolek
5.kunovsky
6.hruby
7.zdrazila k

2.sk:
blejchar k
duda
kacmar k
kubin
smolka
hubatka k
kovarik

postup:
kunovsky
duda
kolek
?

2002/2003:
"c":
nevrela rudolf
alexandr hruby
vitezslav schreier
kolek milan
cigan ivan
drastik jiri
musalek lukas
musalek michal
mikes stanislav
hanak? lubos
ut 28 1 03 17.30 1.a.ddm kravare- 10:6
srom-cerveny bh-kazi, modry-z bolatic-zidek?-fh slaby, szeviczek-,,11,
pepa juchelka(od pi.irmy ostarkove svagr 50let)-jemne, kratke podani do fh
nevrela 4b, hruby 2b, schreier 0b, cigan 0b
ne 9 2 8.00 hl.c-3.a.katerinky zapesti 7:9 rozcvicka
kolek 0/4b cigan 0/1b schreier 1/4 nevrela 4/4 hruby 2/3
ribka 657 hon strilka roleder
pa 14 2 16.00 2.a.veznice - hl.c op! 7:9
sigmund
nevrela 4b lubos 3b alex h. 1b vita s. 1b
odvety:
ne 23.2. 8.00 hl.c-ddm kravare odloz. 11:5
hrat uvolnene !
dlouhy-na zadni caru-vysoky-namotany-topspin
stiborsky-do bh-rychly 1b zidek-bh-trava? szewiczek juchelka 6,0,3
po nekolika (6) bodech nevim co hrat !
nevrela 4 hruby 4 schreier 2 cigan 1
pa 28 2 17.00 katerinky-hl.c odloz ples 13:3 nevrela 3 schreier 0 hruby 0
ne 9 3 8.00 hl.c-veznice 6:10
lubos vita x
nevrela hanak-cigan hruby cigan-schreier 0
sigmunt zurek schromm L cernin L k? 1/1

dorost:
drastik jiri
musalek lukas
musalek michal
mikes stanislav
obrusnik tomas
juran petr
skorvanek ondrej

po18112002-ct05062003
|sko. obr. flo. kek. bil. vil. dra. sch. jur. bel.
skorvanek x 2:3 0:3 2:3 3:0 3:0 3:2 6c/3v 50%
obrusnik 3:2 x 3:1 3:2 3:0 3:0 1:3 3:0 7/6 85%
florian 3:0 1:3 x 2/1 50%
kekelak j.3:2 2:3 : x 2/1 50%
bilik m. 0:3 0:3 x 3:1 0:3 4/1 25%
vilimek o.0:3 0:3 1:3 x 3/0 0%
drastik p. 3:0 x 1/1 100%
schimel m.2:3 3:1 x 3:0 3/2 66%
jurena d. 0:3 x 1/0 0%
belka v. 0:3 x 1/0 0%

ut 4.2.03 17.00 katerinky-hl.d 10:0 30:1 obrusnik 3:1 skorvanek (musalek l.)
hon strilka roleder
st 12 2 16.30-17.00 bobrovniky-hl.d rozcvicka
ct 20 2 17.00 hl.d-radun
-volno-
ct 6 3 17.00 hl.d-ddm kravare 1:9 kurka 3:1 szewiczek 0:3 stiborsky 1:3
skorvanek o. (drastik j. obrusnik t.)
--
"a":
benicek
kacmar jiri
kovarik jiri
zdrazila rudolf
kunovsky jan
2.kolo
pa 24 1 03 18.00 mar.hory 9:2 kacmar benicek kovarik kubin
ne 26 1 10.00-12.15 polanka 3:9 kovarik benicek zdrazila kubin
8.2.
9.2.
22.2.
23.2. ne 10.00-12.15 cop ostrava kuncice 7:9
benicek 2? kunovsky 2? zdrazila 0?/4 duda 0/1 kovarik 2?/3
8.3.
9.3.
22.3. so->pa 19.00-20.45 bobrovniky b 9:5
kacmar kubin kovarik benicek
blaha
23.3. ne 10.00 dolni benesov b 2:9
kunovsky 0 nevrela 0 kubin 2/3 zdrazila 0
zavadsky st. valny hubert? ? ?
kubin-zavadsky 3:2
5.4. so 17.00 bobrovniky a 9:3 napsano?
kolodej jan 0 guran jiri 3/3 hlavac josef 0 honus?
benicek kovarik kacmar kubin?

"b:"
zdrazila rudolf
kunovsky jan
duda otakar
nevrela rudolf
alexandr hruby
vitezslav schreier
kubin josef
ct 18.00 23 1 03 ppb-katerinky 6:10 kunovsky duda zdrazila kubin x ribka jakub
pa 31 1 18.00 -ppb venku?
pa 7 2 18.00 -radun a 9:7 kunovsky zdrazila nevrela kubin
ct 13 2 mokre lazce- 10:6? kunovsky nevrela kubin zdrazila?
pa 21 2 ppb-d.benesov 10:6 kunovsky nevrela /2 duda /2 kubin nevrela
laburda ml. - levak - do fh smec zavadsky packa holecek vrba
pa 7 3 18.00 dehylov "a" mikeskova mikeska libschner vidlak 7:9
kunovsky nevrela kubin duda
so 15 3 9.00 hl.b-bolatice
so 22 3 9.00 hl.b-bolatice x
www.stolnitenis.cz
www.pingpong.cz
http://www.ping-pong.cz
www.pinec.info
www.cstvopava.cz
lst.htm