Chalupa, kde si odpočinete...


chalupa

...se nachází v klidné části obce Jičíněves, 10 km jižně od Jičína.

Poloroubená chalupa postavená v první polovině 19. století přímo vybízí ke strávení Vaší dovolené.
V chalupě naleznete obývací světnici, kuchyň, koupelnu s WC a sklep.

Ve světnici jsou tři rozkládací pohovky, ze kterých lze vytvořit šest plnohodnotných spacích míst. Světnici můžeme v případě Vašeho zájmu dovybavit také přenosnou dětskou postýlkou. Dále je tady také stůl a skříň pro uložení Vašich oděvů.
Naproti světnici se nachází kuchyně, v níž je k dispozici kuchyňská linka vybavená běžně používaným nádobím, dřez, elektrický sporák s troubou a jídelní stůl.
Dále v chalupě naleznete koupelnu se splachovacím WC, umyvadlem a vanou s teplou i studenou vodou.

V případě chladných dnů si můžete ve světnici a v kuchyni zatopit v kamnech. Stačí zajít pro uhlí do kůlny, kterou máte k dispozici i pro uložení svých jízdních kol atp.
Chalupa se nachází na velkém oploceném pozemku, který Vám zajistí dostatek soukromí. Na pozemku můžete samozřejmě parkovat svůj vůz.
Venku lze posedět u ohniště, případně u přenosného grilu, který je rovněž k dispozici. Děti mohou využít pískoviště, nafukovací bazének a mnoho hraček.

V chalupě je zavedena elektřina 220V. K uchovávání potravin v letních měsících můžete využít jednak malou chladničku s mrazákem v kuchyni, jednak chladného sklepa chalupy.


Cenu za pobyt a délku pobytu si můžete domluvit individuálně, podrobné informace si můžete vyžádat mejlem nebo telefonicky na čísle 723 269 906 nebo 606 611 508.

Fotogalerie chalupy

Obec Jičíněves je součástí barokní komponované krajiny, kterou po staletí vytvářeli příslušníci rodu Schliků. Tato oblast je taktéž nazývána Mariánská zahrada.
V obci se nachází barokní zámek, hospoda, dva rybníky, zámecká obora. Několikrát týdně zásobuje zdejší obyvatele i chalupáře pojízdná prodejna se základním sortimentem potravin.

Spojení s okolím zajištuje vlaková i autobusová doprava. Železniční trať Vás zaveze přímo do Českého ráje. Autobusem se dostanete do Jičína či Poděbrad.