Také 1. 5. 2006 tradičně na slet čarodějnic na Lysé hoře v Beskydech.

Chcete se zúčastnit řízení leteckého provozu čarodějnic, poznat opravdové čarodějnice, nebo jen poslouchat čarodějný cvrkot v éteru? Z mnoha podobných akcí mám nejraději již tradiční slet na Lysé hoře. Okolní kopce jsou obsazeny, aby žádná čarodějnice nemohla uletět mimo vyhrazené letové koridory. Jako osvědčenou obranu proti uhranutí doporučujeme usilovně vysílat na CB pásmu.

Dole U Velíčků je táborák, soutěže čarodějnic, lidí a čarodějnic tu mnohem více, než na vrcholu. Fronty na občerstvení a WC jsou dlouhé, jako za bolševika fronty na banány. Občerstvení je lepší mít vlastní a okolní křoviny jsou naštěstí k dispozici, i když také tam stojí pánské a dámské fronty.

Zájemci o navigaci čarodějnic se mohou ozvat na pondělním ostravském infokolečku na CB kanále 13, nebo poslat mail na radekhrabuvka@volny.cz. Pokud budete na příjmu, nalaďte si CB kanál 13, kde bude přímý přenos z výstupu i sestupu. Samozřejmě se také uskuteční malé portejblové vysílání z Lysé hory, tak budu rád, když se ozve co nejvíce síbíčkářů jak z jiných kopců, tak z portejblů nebo svých domovů.

Tak to vypadalo krátké povídání a pár obrázků
Test na čarodějnici otestujte své známé, ale hlavně nenápadně


Překvapení

Každý síbíčkář, který se kdykoli se mnou potká na Lysé hoře, obdrží na požádání zlaté esíčko.