ô

Zdravím všechny kteří se dostali na tyto stránky. Naleznete tady vše o FTP. Co je to FTP, k čemu slouží, jaký může mít pro vás význam. Nějaké ty adresy , které na Internetu nejsou běžně k vidění. Budu se snažit o zveřejňování a pravidelnou aktualizaci adres FTP serverů které získám buď od Vás nebo vlastní činností. Protože jsem na Internetu nic podobného nenalezl, rozodl jsem se vytvořit něco na toto téma a budu vděčný za jakoukoliv pomoc. Jakékoliv návrh je pro mě inspirací, proto pište, mailujte (smarian_zavinač_volny.cz předmět: O FTP). Chci aby tyto stránky vyhovovali co největšímu okruhu návštěvníků.

Informace k adresám.
Dostávám hodně připomínek k nefunkčnosti FTP adres. Projel jsem tedy namátkou většinu zde zveřejněných a nezjistil jsem žádný problém. Pro úplnost dodám, v případě, že jse připojeni za firewalem, může tento zabránit přístup na ftp, je nutno použít pasivní mód pro přenos. Také může Váš ISP zakázat přístup k ftp, tady se prosím informujte u svého poskytovatele.

Konečně je to tady, návod jak vytvořit vlastní FTP server.

Provozujete svůj FTP server ? Dejte o něm vědět !

Možnost anonymního a rychlého prostoru NENÍ! Co teď?

Pouze jedna nová adresa!!

Návod na oživení telefonu Siemens x35 po nezdařilém flash-nutí.

Kniha návštěv

Podařilo se mi sehnat několik FTP adres. Musím ale upozornit, že tento seznam není prověřený na fukčnost FTP adres jelikož je poměrně hodně obsáhlý. Takže jestli máte zájem, stahujte soubor ftp.adresy.txt. ENJOY
Poslední aktualizace

counter