A další...


 

 
 

 

Písničkář

O programu...

Program Písničkář je editor a prohlížeč zpěvníků (ve formátu .PDB) a akordů. Těch zatím moc není, ale pracuje se na obsáhlém seznamu akordů. Registrovaní uživatelé jsou e-mailem vždy upozorněni na novou verzi Písničkáře nebo jeho databází. Program umožňuje také tisk písní a jejich export mezi databázemi. Rovněž nápověda je teprve ve stádiu zrodu.

nové Nová verze Písničkáře Plně funkční i pod Windows NT a 2000. Přidána automatická registrace všech potřebných dll knihoven (na některých systémech se mohla objevit chybá zpráva a Písničkář byl v důsledku toho nefunkční). Hledání písniček je nyní možné přerušit. A ještě pár drobných vylepšení.

Hledá se sponzor

Aby program Písničkář mohl i ve své další verzi se spoustou vylepšení, novinek a větší uživatelskou přívětivostí zůstat stále zdarma, hledám sponzora. Nabízím mu možnost umístit do programu Písničkář reklamní banner (možnost i přímé vazby na internet - tzn. neustálá aktualizace). Je možné umístit i reklamu do úvodního loga aplikace. Pokud má kdokoliv zájem nebo o někom víte, neváhejte a kontaktujte mě na email tramp@volny.cz. Rád zodpovím veškeré dotazy.

Download

Celý program Písničkář (v4.1) a pomocné soubory (800kB)
Pozn.: Právě se vyvíji nová verze Písničkáře (5.0) s podstatnými vylepšeními!
Kompletní databáze písní (1407kB), aktualizovaná 14. prosince 2000, obsahuje 2586 písní (funkční jen v registrované verzi)
Ukázková databáze (7,5kB) pro neregistrovanou verzi programu.
Seznam písní v kompletní databázi (25kB)

Nové písničky od VÁS
z 10. září 2000 (15kB)
z 15. října 2000 (29kB)
ze 4. listopadu 2000 (29kB)
z 5. prosince 2000 (23kB)
z 16. dubna 2001 (45kB) + obsah
nové další díl - 1 - (45kB) + obsah
nové další díl - 2 - (28kB) + obsah
Za velkou pomoc při práci děkuji Čarodějovi.

Registrace

Neregistrovaná verze má dvě omezení:

  • nelze otevřít databázi s více než 10 písněmi
  • je nefunkční ukládání
Každý, kdo mi pošle nový text písně, která není v databázi, nebo nějaký tip, co by se mělo v písničkáři vylepšit, dostane reg. číslo. Email: tramp@volny.cz.
Pokud chcete zaslat reg. číslo, musíte mi také poslat ID číslo vašeho počítače vygenerované v písničkáři (nabídka Nápověda->Registrace...).

Pozn.: V identifikačním i registračním čísle se rozlišují velká a malá písmena.

Instalace

Instalaci provedete rozbalením souborů z archívu songs.zip do samostatného adresáře a můžete program přímo spustit.

Plánujeme...

  • obsáhlou databázi akordů
  • stále nové písně (registrovaní uživatelé vždy obdrží email o aktualizaci) - s tím to asi nebude tak docela pravda, ale jak bude nová verze tak se pokusím obeznámit s tím všechny, které budu mít v kontaktech...

Screensave

Písničkář

 

 


Copyright © 2001 by Tramp. Optimalizováno pro 800x600, IE 5.0. Vaše dotazy a komentáře k těmto stránkám můžete zasílat na adresu
tramp@volny.cz