Novinky:

30. 11. 2009 - tyto stránky už rozhodně nejsou aktuální. Nechávám je zde jenom proto, že několik málo informací se ještě může někomu hodit.
21.4 2003 - drobné oprášení...
16.9 2001 - nová verze Písničkáře (4.1 - drobná vylepšení).
 

Vítejte! Welcome! Zdravstvujtě!


 

 
 

 

Úvod

Vítejte na mých www stránkách, na kterých se už dlouho nepracuje.

Tyto stránky už rozhodně nejsou aktuální. Nechávám je zde jenom proto, že několik málo informací se ještě může někomu hodit.

Pracuji na nové verzi programu Písničkář, který je naprogramován v Javě a tudíž přenositelný na různé platformu. Na své si tak přijdou i uživatelé jiných operačních systémů než Windows. V současné době mám k dispozici verzi, která umí upravovat písničky a transponovat akordy. Pro vydání první zkušební verze chybí zásadní práce se soubory (ukládání a načítání) a dialog nastavení pro volbu výstupního formátování písničky. Práci jsem na něm začal v červnu 2009. Kdy bude verze k dispozici nedokážu teď říct.

 

Obsah

Programování v Delphi a Pascalu (...)

Hlavně se již zaměřuji na Delphi a DirectX. Paskal už je přeci jen trochu z módy. Je však možné, že někdy tady něco v nebo o packalu najdete.

Pásmo občanských radiostanic (...)

K mým zálibám patří také vysokofrekvenčí elektronika = rádiová komunikace = vysílání. Účastníkem tohoto způsobu komunikace se u nás může stát každý. Je to skutečně zajímavé.

Technika, elektronika a chemie (...)

Technika nás obklopuje stále více. Proto i já držím pěkně krok a snažím se nevyčnívat z řady.

Elektrická bass-kytara (...)

Jakožto člen takového hudebního uskupení se zabývám hraním na basu a kytaru. Pokud chcete vědět něco o tom, jak se na takovou basu hraju tak se mrkněte sem.

A další... (...)

...hromada věcí...

 

Něco o mě

Více informací na mém blogu a na www.marvec.org.

Tramp
 


Copyright © 2001 by Tramp. Aktualizováno dne 30. listopadu 2009. Vaše dotazy a komentáře k těmto stránkám můžete zasílat na adresu
tramp@volny.cz